AGHIA portal z francuskiej wsi

Temat: Sprzedaż części gruntu przez wspólnotę
Bo była przerwa na papierosa.Presco Investment S.a.r.l. 6 rue Adolphe L-1116 Luxemburg,Prezes zarzadu Wojciech Andrzejewski radca prawny A.Kujawa-Piła,przekładając na język prosty i polski druga firma windykacyjna telefonii wcześniej polskiej nr 2,teraz francusko-polsko-czesko-szwedzka itp. Spółka z o.o.,Ci z pod 'sztandar wyprowadzić".
Źródło: wspolnoty.org.pl/viewtopic.php?t=2264Temat: Prosze o rade!
Prosze o rade!
  Witam, mam problem. Otrzymałem dzisiaj nakaz zapłaty w postępowaniu upominawczym. Mam niezapłacone faktury wobec „Polkomtel S.A” z 2000 roku. W grudniu 2002 Polkomtel sprzedał dług firmie P.R.E.S.C.O Sp ZO.O , nie jestem pewien czy mnie o tym powiadomił…
W otrzymanym dzisiaj pozwie dowiaduje się, ze w grudniu 2006r firma P.R.E.S.C.O . sprzedała moją wierzytelność do PRESCO INVESTMENTS s.a.n.l z siedzibą w Luksemburgu i że zostałem o tym rzekomo powiadomiony ( tak jest w napisane w przesłanej umowie) , a ja na pewno o tym nic nie wiedziałem .
Chciałem się dowiedzieć, czy mój dług mógł się przedawnić-> Co mam dalej robić? Mam 7dni ( koszty sądowe) i 14 dni na odpowiedź do sądu.
Proszę o pomoc!
Pozdrawiam
Źródło: forumprawne.org/showthread.php?t=17639